Grudzień zaczniemy od ostatnich wydarzeń sportowych listopada.

Zawodnicy grupy “Sport bez Barier ” wzieli  udział  w  Mistrzostwach Świata w Judo  “2nd Basketball IBA21 & 1st Judo JUDOWN World Championships ”  odbywających się  w Portugalskiej miejscowości  Guiramaes.

 

Był to pierwszy występ judoków z polski w takich zawodach ,dlatego sukcesy tam odniesione mają dodatkową wartość .A jest się czym chwalić :

Tytułu Mistrza Świata zdobyli ? :
Tymoteusz Kełpiński – 60 kg
Zuzanna Urbańska – 48 kg
Radek Siejka – 46 kg (ważąc 37 kg)
Oliver Trepiński – 73 kg

v-ce Mistrz  Świata ( Parasportowi ):?
Adam Wiśniewski – 55 kg

Brązowy medalista Mistrzostw Świata ?:
Adam Zimny – 66 kg

Najpierw dziękujemy wszystkim ,którzy wsparli nasz wyjazd uczestnicząc w zbiórce pieniędzy na portalu zrzutka.pl !!!!!!! Gdyby nie wasze zaufanie i przelane złotówki dziś nie byłoby tej radości !!!!!:):)DZIĘKUJEMY !!

Wyjazd uświadomił nam jak wspaniale rozwija się sport osób niepełnosprawnych intelektualnie. Pokazał nam też kierunki w jakich chcemy się rozwijać  jako osoby zajmujące się trenowaniem ON .

To ogromna odpowiedzialność ,ale czujemy w tym sens i będziemy realizować swoje plany .Ten sukces pokazał nam trenerom też , że to co robimy jest ważne nie tylko dla zawodników /judoków trenujących w naszym klubie ,ale również dla ich rodzin ,przyjaciół . To jest właśnie ta pozytywna strona sportu o której mówiłam na konferencji “Łączy Nas Sport ” . Sport jest odskocznią od “problemów ” od ,stawianych barier  daje  możliwość do ciągłego rozwoju człowieka pod każdym względem.

Oczywiście nie spoczywamy na laurach !Będziemy rozwijać swoje działania w celach popularyzacji Sportu dla Wszystkich   ,ale nie ukrywam że mamy swoje priorytety 🙂

12 grudnia organizujemy spotkanie Wigilijne -szczegóły  wyślemy mailem .To czas rozmów ,wspólnej zabawy -ale również do podsumowania  wyników sportowych 🙂 Zapraszamy do udziału

    

 

 

 

ROZMIAR CZCIONKI
KONTRAST